Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę podczas gdy pokupny biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą odkąd bólu aż do zysków w w dużym stopniu krótszym czasie zaś z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, tudzież nie kiedy chirurg, prowadzisz swoją praktykę kiedy biznes http://www.maliglowka.pl. To natychmiast nie jest wręcz przeciwnie praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz już na swoje pomoc całej odpowiedzialności wewnątrz produkowanie przychodów. Możesz wciąć czas wolny i potem być wyposażonym spokój ducha wiedząc, że Twoja praktyka działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu spośród rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, by skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, żeby oblecieć jest przekuć osobisty załoga w zespół marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest na odwrót menedżerami, natomiast istnieje istotna różność między „przywództwem” zaś „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy dostać pewne rzeczy, na przestrzeni gdy władza kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na odwrót „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz nic bardziej błędnego „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeżeli zapewniasz władza tudzież wizję, w tamtym czasie Twój kompleks staje się trafny spośród TWOIM celem.

Będą pożądać pracować w celu Ciebie zaś osiągać gwoli Ciebie pieniądze, dlatego że wiedzą, gdzie zmierzasz a chcą istnieć tego częścią, dlatego że owo wpłynie plus na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by przekształcić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się egzystować rozpraszaczami natomiast pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes plan tudzież prawidłowo przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów tudzież dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby łapać się planu. Zamiast przeskakiwać z jednej okazji na drugą, pozwalają, iżby ich mapa pracował w celu nich tudzież przynosił sztywny rzeka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć z pogromcami cen, odnosząca sukcesy doświadczenie ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej aniżeli szczęśliwi, że mogą odpłacić się wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty i doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, bowiem uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem i opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom a rodzinie.

Sekretem jest odmiana skupienia się na tym, jak bardzo ta jedna sposób jest czata w celu Ciebie vs. jaka jest plus LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, ale niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca drugi raz a znowuż i odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl a rodziny.

Jest owo długoterminowy rozwój staż na krzyż relacje, tudzież nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego i drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pośrednictwem chwilę, że jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak ażeby białogłowa wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy większość chirurgów, Twój wspaniały wzór biznesowy byłby:

Prawie doskonale prowadzony za pomocą Twój zespół
Zorganizowany zaś usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów a przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej bis większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący numer natomiast konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę a elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto cyklicznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia tudzież / lub która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak gros chirurgów, twoja obecna świat dosyć nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają malutko życia nie licząc swoją praktyką, bowiem czują się wyjąwszy kontrolą oraz martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów bądź pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, jako że nie wiedzą, podczas gdy rozwiązać swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, aby ich wprawa pracowała dla nich, w przeciwieństwie do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto dobra wiadomość … można otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej tudzież zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie zademonstrować każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce na wskroś to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie zaufać im, by spełnić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu i ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na zaawansowanie praktyki.