Niedobór pracowników prawdopodobnie istnieć doskonałą wiadomością dla gospodarki

Niedobór pracowników może egzystować doskonałą wiadomością dla gospodarki! Może, wprost przeciwnie może, firmy obudzą się oraz dostrzegą ważki wkład pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy a niszczą atut firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę walor tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przed bankructwem, atoli owo nie powstrzymało ich chciwych prezesów przedtem zgarnięciem sowitych premii.

Mamy niedobór pracowników, a firmy starają się zatrudnić każdego, jaki jest chętny. Niektóre firmy, podczas gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw oraz jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, jak rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy kategoria skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, że stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, oraz dama powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników pewny obok tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski jak grom z jasnego nieba wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu znajdować się pewnym, jestem sprzeciwiający się opodatkowaniu zysków za pośrednictwem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć odkąd zysków. To było w sam raz. W międzyczasie moja lepsza połowa tudzież ego robiliśmy kupowanie w sklepie Loblaw, a pracownicy kontynuowali swoją doskonałą obsługę, wzdłuż iż Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą przekazać sobie sprawę, że kadra pierwszej linii są fundamentem firmy oraz odnosić się ich dobrze, i nie jak trybiki wyrabiające premie w celu prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników podczas gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni zaś inni badacze znaleźli przenikliwy koalicja pośrodku zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy zaś ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest włość wiadomość: procedura pokazują, iż niektóre firmy przełamują wzorzec natomiast traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo lecz niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają przyszły trymestr jak nagrodę, zatem wykorzystują pracowników natomiast fałszują wyniki w ciągu następny kwartał. Powtarzam: jestem przeciwny opodatkowaniu biznesu przy użyciu rząd. Jednak popieram regulacja Bidena Build Back Better dotyczący opodatkowania wykupu akcji, który został przyjęty przez Izbę tudzież jest rozpatrywany z wykorzystaniem Senat, nawet o ile może posiadać lecz cienki waga na wykup akcji. Firmy nie powinny demaskować miliardów na okup akcji, w tym samym czasie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny opisywać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór może przechowywać we wnętrzu efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii spośród funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni także usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu za sprawą piątka lat po zwolnieniach. Kierownictwo również nie powinno otrzymywać premii w ciągu pięciu lat od czasu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, kto zwiększa premie prezesów.

Zniknął ustrój kapitalistyczny interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) proszek objawienie w 2019 roku zaś zdecydował, iż maksymalizacja wartości gwoli akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy i w mgnieniu oka je porzucił tudzież wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii później odchodzili odkąd tych frazesów.