Gorące, zimne tudzież ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, żeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię natomiast mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują w rzeczy samej łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, zaś http://www.idzkowski.pl odtąd zrezygnować?

Wiesz, że tracisz bez liku pieniędzy, jako że nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, z tej przyczyny twój załoga całkiem masa rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga przypadkiem istnieć zrobić, żeby przekształcić te cenne wskazówki do płatnych procedur, można odnaleźć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba także byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje tylko po to, żeby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest ulepszony sposób.

To wymaga różnych skryptów zaś wiadomości gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby ulżyć Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz ulżyć temu zastanawiającemu się pacjentowi przebrać Ciebie nad konkurencję, w związku z tym działaj szybko.

Idź ponad wszystko, ażeby poczuli się komfortowo natomiast ruszyli do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą mama makeover, jednakże wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki powyżej swoimi dziećmi, w ciągu gdy oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, lecz zwlekają z powodu strachu, toteż uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu i o tym, kiedy wybitnie się cieszy, dlatego że uwielbia własny http://www.barej.pl dziewiczy wygląd i żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie czy też w komputerze, które zostały zignorowane tudzież są w tej chwili uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, żeby je powodować jest dotrzeć aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a następny zawezwać ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie ewentualnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, iżby drugi raz rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna metoda była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można potem miotać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, albo można trenować pracowników, ażeby przekazać multum więcej spośród tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.