Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska a adresy list elektroniczny ludzi, których znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy aż do nich podmiotowy http://www.fabianski.eu e-mail od Ciebie, który skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz ponadto posłać je wyraźnie aż do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny do tego, na kto patrzysz teraz, niemniej jednak śledzony aż do Ciebie, tedy dostaniesz pożyczka w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną oraz do tego stopnia prowizji dostaję do mnie?

Będziesz miał 24/7 dostęp aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wleźć na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, zaś wszystkich aktywnych klientów, wespół z pełnym raportowania zespołu, wybierane przez warstwę (1 aż do 5), i wszystkie poprzednie zaś istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz pył dodatkowo informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak tym samym możesz wyprawić do nich mejl tudzież wyszperać ich http://www.filipski.eu sukcesy, podczas gdy plus dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), rzeczywiście stąd możesz posłać aż do nich list elektroniczny oraz oznajmić ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę wyekspediować jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą w mgnieniu oka dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz natychmiast zacząć budowę swojego serwisu.

Co to jest agenda „Zaproszenia” zaś podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, z którymi miałeś w tej chwili wprzódy kontakt. Możesz także nabywać opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy przymykać oko Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej natomiast długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez potencjał zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, przez które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline prawdopodobnie stanowić ważnym źródłem informacji w celu networkingu tudzież konceptualizacji sposobów na rozwój swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój zespół składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie przez Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, wobec tego wiecznie masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę bawić się banerów?

Banery pozwalają Ci na rozmieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w środku każdym razem, gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę zapracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną przez Twój link partnerski do 5 layers deep.

Jak częstokroć będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, u dołu warunkiem, iż bilans prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy mini zakres wypłaty, jaki możesz wyselekcjonować to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za pomocą Ciebie minimalna kwota wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, gdy Twoje saldo spełni wybrane za pośrednictwem Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w ciągu pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego lub PayPal.

Czy mogę odmienić sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji i minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na link Preferowana Prowizja blisko lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska natomiast adresy poczta elektroniczna osób, które znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość poczta elektroniczna od Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wysłać je explicite do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie podobny do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, tedy masz zadłużenie dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz czynić prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, gdyby Twoje bilans prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna ilość wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, gdy bilans spełni wybrane minimum.